O nas

 

Lek. dent Jerzy Kalukin – Stomatologia zachowawcza, Endodoncja mikroskopowa, Protetyka oraz Protetyka na implantach 
gabinet_54823

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Staż podyplomowy odbył w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Jego rozwój zawodowy przebiegał wielokierunkowo. Pracę rozpoczynał w Zakładzie Ortodoncji CMUJ . Z czasem obszarem szczególnych zainteresowań stało się mikroskopowe leczenie kanałowe.  W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem oraz stałymi uzupełnieniami protetycznymi. Chętnie i z powodzeniem realizuje leczenie trudnych przypadków.

Lek. dent Agata Gałęziowska-Kalukin - Periodontologia, Chirurgia implantologiczna, Stomatologia zachowawcza 
gabinet_54803

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Zajmuje się implantologią oraz periodontologią – chorobami dziąseł i przyzębia, jak również stomatologia zachowawczą, a w szczególności estetyczną odbudową zębów. Jej zainteresowania skupiają się wokół mikrochirurgicznych technik operacyjnych, które dają świetne efekty w regeneracji tkanek miękkich jak i uzupełnień braków zębowych za pomocą implantów.  Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Swoją wiedzę nieustannie poszerza biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Uzyskała srebrny certyfikat Perio Curriculum Periopraktyka. 

Dr n.med. Janusz Kalukin - Ortodoncja, Chirurgia Stomatologiczna
gabinet_54827

Specjalista Ortodonta i Stomatolog ogólny. Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Starszy wykładowca Katedry Ortodoncji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Twórca i Kierownik Poradni Leczenia Rozszczepów i Wad Wrodzonych Twarzy Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej. Od wielu lat zajmuje się najtrudniejszymi wadami ortodontycznymi lecząc pacjentów z rozszczepami warg i podniebienia. 

Dr n.med. Krzysztof Gronkiewicz - Implantologia, Chirurgia Stomatologiczna
gabinet_54801

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista I stopnia stomatologii ogólnej, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej. Członek OSIS, EDI, EAO oraz mentor Central European Implant Academy. Pracownik Katedry Protetyki i Pracowni Implantologii Instytutu Stomatologii w Krakowie. Jest pasjonatem implantologii i fachowcem na najwyższym poziomie. Wraz z zespołem lekarzy ze śląska dokonał wszczepienia implantów stomatologicznych pacjentowi po pierwszym na świecie przeszczepie twarzy ratującym życie. 

Karolina Stępkowska - Asystentka stomatologiczna
gabinet_54762