O nas

 

Lek. dent Jerzy Kalukin – Stomatologia zachowawcza, Endodoncja mikroskopowa, Protetyka oraz Protetyka na implantach 
gabinet_54823

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Staż podyplomowy odbył w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Jego rozwój zawodowy przebiegał wielokierunkowo. Pracę rozpoczynał w Zakładzie Ortodoncji CMUJ . Z czasem obszarem szczególnych zainteresowań stało się mikroskopowe leczenie kanałowe.  W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem oraz stałymi uzupełnieniami protetycznymi. Chętnie i z powodzeniem realizuje leczenie trudnych przypadków.

Lek. dent Agata Gałęziowska-Kalukin - Periodontologia, Chirurgia implantologiczna, Stomatologia zachowawcza 
gabinet_54803

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Zajmuje się implantologią oraz periodontologią – chorobami dziąseł i przyzębia jak również stomatologia zachowawczą i chirurgią. Jej zainteresowania skupiają się wokół mikrochirurgicznych technik operacyjnych które dają świetne efekty w regeneracji tkanek miękkich jak i uzupełnień braków zębowych za pomocą implantów. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, oraz ICOI – International Congress of Oral Implantologists, jest m.in. absolwentką curriculum implantologicznego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) odbywającego się pod patronatem i we współpracy z International Congress of Oral Imlantologists (ICOI). Jest to organizacja zrzeszająca czołówkę światową w dziedzinie implantologii. Zaliczyła egzamin praktyczny i teoretyczny uzyskując najlepszy wynik z testu w danym roczniku oraz tym samym uzyskała licencję praktyki stomatologicznej akredytowaną przez Polskie Stowarzyszenie Implanologiczne. Przedstawiając swoje przypadki uzyskała złoty certyfikat Perio Curriculum Periopraktyka. Jest lekarzem certyfikowanym przez Swiss Dental Academy do wykonywana zabiegów higienizacyjnych według protokołu GBT.

Dr n.med. Janusz Kalukin - Ortodoncja, Chirurgia Stomatologiczna
gabinet_54827

Specjalista Ortodonta i Stomatolog ogólny. Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Starszy wykładowca Katedry Ortodoncji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Twórca i Kierownik Poradni Leczenia Rozszczepów i Wad Wrodzonych Twarzy Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej. Od wielu lat zajmuje się najtrudniejszymi wadami ortodontycznymi lecząc pacjentów z rozszczepami warg i podniebienia. 

Dr n.med. Krzysztof Gronkiewicz - Implantologia, Chirurgia Stomatologiczna
gabinet_54801

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista I stopnia stomatologii ogólnej, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej. Członek OSIS, EDI, EAO oraz mentor Central European Implant Academy. Pracownik Katedry Protetyki i Pracowni Implantologii Instytutu Stomatologii w Krakowie. Jest pasjonatem implantologii i fachowcem na najwyższym poziomie. Wraz z zespołem lekarzy ze śląska dokonał wszczepienia implantów stomatologicznych pacjentowi po pierwszym na świecie przeszczepie twarzy ratującym życie. 

Karolina Stępkowska - Asystentka stomatologiczna
gabinet_54762