RECIPROC – nowoczesne leczenie kanałowe

W naszym gabinecie wykonujemy leczenie kanałowe zębów najnowocześniejszymi metodami. Standardem jest dla nas nie tylko bezbolesne przeprowadzenie zabiegu gwarantujące komfort pacjenta, ale też używanie specjalistycznego sprzętu determinującego powodzenie zabiegu.

Do urządzeń, które wykorzystujemy, zaliczamy koferdam izolujący pole zabiegowe, jednopilnikowy maszynowy system do opracowywania kanałów Redciproc, ultradźwięki, które dezynfekują zakażone kanały, płynną gutaperkę która perfekcyjnie wypełnia przeleczone kanały oraz mikroskop zabiegowy, pod którego kontrolą przeprowadzamy wszystkie etapy leczenia.

System RECIPROC® firmy VDW należy do nowoczesnych systemów maszynowych pozwalających na bezpieczne opracowanie całego kanału korzeniowego tylko jednym pilnikiem. System ten został stworzony na podstawie wieloletnich badań klinicznych, z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie materiałów.

Bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów są dla nas priorytetem, a ta metoda leczenia jest nie tylko wydajna, ale i najbezpieczniejsza dla pacjentów, ponieważ ryzyko awarii instrumentów ograniczone jest do minimum.